ataturk
BÜRO-İŞ

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NDA ANITKABİR’E YÜRÜDÜK

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NDA ANITKABİR’E YÜRÜDÜK

Büro-İş sendikamızı Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalarla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Anıtkabir’e yürüdü.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Güvenpark’ta toplanan Sendikamız  Büro-İş, konfederasyonumuz ve bağlı sendikalarla Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük öncülüğünde Güvenpark’taki Atatürk Anıtına çelenk koyup bir dakikalık saygı duruşundan bulundu.

Sendikamız Büro-İş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla binlerce kişiyle Güvenpark’ta toplanarak Anıtkabir’e yürüdük.  Yürüyüşte Sendikamız Genel Başkanı Haydar Şahindokuyucu, Genel Mali Sekreteri Binali Keskin, Ankara Şube Başkanı Kamil Özdemir ve MYK üyeleri, Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, Genel Sekreteri Mücahit Dede, Genel Mali Sekreteri Ali Taştan, Genel Sağlık-İş Genel Başkanı Zekiye Bacaksız, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Hakan Kıran,  Konfederasyonumuza bağlı sendikaların Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Şube Yöneticileri ve MYK üyeleri ile çok sayıda üye katıldı.

Sendikamız Büro-İş, Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalar yürüyüşte sık sık “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” sloganları attı.  Anıtkabir girişinde görevliler, Türk bayrağı ve Atatürk posteri dışında hiçbir yazılı pankart, döviz ve flamanın içeri sokulmasına izin vermedi.

Sosyal Medyada Paylaş :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ