ataturk
BÜRO-İŞ

BÜRO-İŞ: TBMM ÇATISI ALTINDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

BÜRO-İŞ: TBMM ÇATISI ALTINDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Sendikamız Büro-İş, Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altındaki parlamento emekçileri ile buluşarak sorunlarını masaya yatırdı.

TBMM’de düzenlenen toplantıya; Büro-İş Genel Başkanı Haydar Şahindokuyucu, Genel Sekreteri Yalın Kılıç, Genel Mali Sekreteri Binali Keskin, Büro-İş TSK Şubesinden Erol Duyar, Konfederasyonumuz Genel Başkanı Hasan Kütük, Genel Mali Sekreteri Ali Taştan ve Büro-İş Sendikası parlamento üyeleri ile parlamento emekçileri katıldı.

BÜRO-İŞ PARLAMENTO EMEKÇİLERİ BULUŞMASI YAPILDI

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkanımız Haydar Şahindokuyucu, Meclis çatısı altında bulunan parlamento emekçilerinin örgütsüz kalmamasını belirterek, “Örgütlü olmakla parlamento emekçileri özlük haklarını koruyabilir ve geliştirebilir.  Parlamento emekçileri haklarını korumak için Büro-İş’te örgütlenmelidir” dedi.

Büro-İş Parlamento Emekçileri bulaşmasında Şahindokuyucu,  parlamento emekçilerinin, örgütlenme sıkıntıları başta olmak üzere  siyasi, ekonomik ve sosyal sorunları hayati ve önemli olduğunu söyledi.

Şahindokuyucu, Parlamento emekçileri örgütlü hareket ettikleri sürece güçleneceklerini ve sorunlarının çözüleceğinin altını çizerek sözlerini şöyle tamamladı:

“Parlamento emekçilerinin yıllardır, birikmiş sorunlarına çözüm olacağız. Örgütlü olunması konusunda fikir birliğine vardık. “

Soru cevap şeklinde ilerleyen Büro-İş Parlamento Emekçileri buluşmasında, Genel Başkanlar, üyeler ve parlamento emekçileri sendikal mücadelenin geliştirilmesi, birlikte hareket edilmesi yönünde düşüncelerini paylaştı.

Sosyal Medyada Paylaş :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ