ataturk
BÜRO-İŞ

Dağlıca’da 16 Vatan Evladını Kaybettik

Dağlıca’da 16 Vatan Evladını Kaybettik

Dün bölücü terör örgütü tarafından gerçekleştirilen kalleş pusuda resmi açıklamalara göre 16 askerimizin şehit düştüğünü, 6 askerimizin de yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Acımız derin, üzüntümüz sonsuzdur.

Gündelik hesaplarını, karanlık hedeflerini, siyasi amaçlarını ve Türkiye toprakları üzerindeki ıslak hayallerini gerçekleştirmek adına akan kandan medet umanlar ve eli kanlı bölücü terör örgütü ile utanmadan, yüzleri dahi kızarmadan el sıkışanlar bugün yaşadığımız bu acı tablonun, yaklaşık 1 ayda yitirilen onca canın yegâne müsebbibidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlettir ve Türk Milleti de büyük bir millettir.

Bu büyük devlete ve bu büyük millete kasteden düşmanlar tarihten bugüne, her zaman ve her zeminde var olmuştur ve maalesef olacaktır.

Bununla birlikte Aziz Türk Milleti, her türlü güçlüğün, her sıkıntının, her sorunun üstesinden birlik ve beraberlik içinde gelmeyi her zaman başarmıştır.

Gene başaracaktır!

Kandan medet umanlar ve siyasi hesaplarla, gündelik kısır amaçlarla, şahsi istikbâl hevesleri ile kandan medet umanların kanlı elleri ile tokalaşmakta herhangi bir beis görmeyenler gün gelecek, bu akan kanın içinde mutlaka ama mutlaka boğulacaklardır.

Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta değerli şehit ailelerimiz olmak üzere tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.

BÜRO-İŞ SENDİKASI

GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ