ataturk
BÜRO-İŞ

KURBAN BAYRAMININ ULUSAL BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KUVVETLENDİREREK SEVGİ VE HOŞGÖRÜLÜ YAŞANMASI DİLEĞİYLE

KURBAN BAYRAMININ ULUSAL BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KUVVETLENDİREREK SEVGİ VE HOŞGÖRÜLÜ YAŞANMASI DİLEĞİYLE

Bayramlar, sevgiyi, hoşgörüyü ve kardeşliği yaşatan, her türlü zorluk ve sorunlara rağmen, insanların birbirleriyle dayanışma içinde olduğu günlerdir. Ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğin, dostluğun artması için Kurban Bayramı bir vesile olmaktadır.
Dayanışmanın, paylaşmanın, akrabalık ve dostluk ilişkilerinin en sade yaşandığı Kurban Bayramı aynı zamanda Ulusal kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Herkesin inançlarını ve kültürünü doya doya yaşadığı kültürel zenginliklerle dolu bir coğrafyada bugün Kurban Bayramı ve paylaşma duygusu artmaktadır.
Umutlarımız, geleceğimizi, birlikteliğimizi sağlayan Kurban Bayramı’nda toplumda kırgınlıklar ve hüzünler bir kenara bırakılarak kucaklaşma sağlanmalıdır.
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ışığında; demokratik, laik, sosyal ,hukuk devleti ilkelerinin korunduğu, Ulusal birlik ve beraberliğimizin tam manasıyla sağlandığı, ayrımcılığın, gerici ve bölücülüğün, açlığın, işsizliğin ve sefaletin yok olduğu, halkımızın eşit, özgür ve mutlu yaşadığı bayramlar dileğiyle, Ulusumuzun ve tüm emekçilerin Kurban Bayramını kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
BÜRO-İŞ
MERKEZ YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaş :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ