ataturk
BÜRO-İŞ

İzmir Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

İzmir Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

Büro-iş İzmir Şubesi 26 Ocak 2019 tarihinde belirtilen adres ve saatte 3. Olağan Genel Kurulunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Şube Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığına Eğitim-iş İzmir Şubesi eski Başkanı Prof. Dr. Ömer Lütfi DEĞİRMENCİ, divan üyeliklerine Genel Sağlık-iş İzmir Şube Başkanı Dr. Alper ZOBARLAR ve Tüm-Yerel-Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Bilal ALTINER oybirliği ile seçilmişlerdir.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından tekrar aday olmayacağını açıklayan Şube Başkanı Soner SÖNMEZ sendikamızla ilgili değerlendirmelerde bulunarak seçilecek yeni yönetime başarılar diledi. Şube Başkanının konuşmasının ardından Büro-iş Genel Sekreteri Hasan ŞENKAYA, Büro-iş Genel Mali Sekreteri Binali KESKİN, Tüm-Yerel-Sen Genel Başkanı Hakan KIRAN, Büro-iş Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Kamil ÖZDEMİR, Büro-iş Ankara 2 Nolu Şube Başkanı İlhan TAN, Eğitim-iş İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Adem YILDIRIM ve Eğitim-iş Manisa Şube Örgütlenme Sekreteri Uygar SUNAL önümüzdeki süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak Genel Kurula başarılar dilediler.

Şube Başkanı ve konukların konuşmalarından sonra gündemde bulunan diğer maddelere geçildi. Yönetim Kurulu Çalışma Raporu Hakkında Üyelerin Görüş ve Önerilerinin Alınması, Mali Rapor ve Denetleme Kurulu Raporlarının Okunması ve İbrası yapıldıktan sonra şube yönetim kurulu adaylarından Nuri TONBAKLAR, Mahir ARIKANOĞLU, Ahmet Yiğit SUNAL, Sevilay BAŞAR ve Zafer ÇAĞLAR kendilerini tanıttılar.

Dilek ve temennilerden sonra gündemin son maddesi olan Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulları ve Genel Merkez Üst kurul delegelerinin Seçimlerine geçilerek delegelerimizin yoğun katılımıyla Genel Kurul başarılı bir şekilde tamamlandı.

Seçim sonucu Şube Yönetim Kurulu

Nuri Tonbaklar
Gökhan Ulu
Sevilay Başar
Mahir Arıkanoğlu
Ahmet Yiğit Sunal
Zafer Çağlar
Mutlu Akgül

olarak şekillenmiştir. Yönetime seçilen tüm mücadele arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

Yöneticilerimizin iletişim bilgileri için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ